Azymutowe Mikołajki 4×4 – sobota 7.12.2019

HoHoHo … wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują, że Mikołaj znów nadciąga z prezentami. Z tejże okazji serdecznie zapraszamy na Azymutowe Mikołajki 4×4. Przygotowaliśmy dla Was ciekawą trasę, na której nie zabraknie pięknych widoków oraz atrakcji terenowych. Trudno przewidzieć pogodę w grudniu, ale postaramy się aby tak dorośli, jak i dzieci, mieli dużo off-roadowej zabawy. A kto wie, może i brodaty, sympatyczny Pan w czerwonym ubranku nas odwiedzi. Coś mi mówi, że w Jego worku znajdą się słodkości dla najmłodszych off-roadowców.
Gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie pasjonatów 4×4. Będzie jak zawsze przerwa na kawkę w plenerze i pyszny obiad w miłym miejscu .
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów terenowych i SUV z napędem 4×4. Impreza ma charakter rodzinny, dlatego koniecznie zabierzcie Wasze dzieciaki. My postaramy się aby Azymutowe Mikołajki na długo zostały w Waszej pamięci.

Termin – 7 grudnia 2019 r.

Start: godz. 10:00, okolice Częstochowy  (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: godz. 17.00

Zapewniamy:

Legalną trasę,

– Opiekę organizatora,

– Kawę, herbatę i pyszności,

– Pamiątkowe naklejki,

– Gorący posiłek,

– Doborowe towarzystwo.

Wymagania:
– Auto 4×4,
–  radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
 Mile widziany szpej off-roadowy!
UWAGA! Istnieje ryzyko zarysowania lakieru!  

Wpisowe 200 zł/załoga , kierowca i pilot.

Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł

Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł

Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie

Dodatkowa opłata – 35 zł /paczka dla dziecka

LIMIT ZAŁÓG: 15

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

 

REGULAMIN