Kalendarium imprez krajowych i zagranicznych AZYMUT 4×4

 

Wiosenne manewry na Jurze 07.04.2024

Góry Świętokrzyskie 19-21.04.2024

Piaskiem i błotem pisana przygoda 05.05.2024

Jurajskie majowanie 12.05.2024

Sandomierz i Tarnobrzeg 17-19.05.2024

Beskidzka majówka 24-26.05.2024

Litwa 29.05-02.06.2024

Dzień dziecka w terenie 08-09.06.2024

Magia Połonin 12-16.06.2024

Baltic Adventure (Litwa, Łotwa i Estonia) 29.06-07.07.2024

Bośnia i Hercegowina 12-20.07.2024

Czarnogóra i Kosowo 21-30.07.2024

Albania na Azymut 02-12.08.2024

Macedonia 14-21.08.2024

Grecja z wizytą u Bogów 22-30.08.2024

W lessowym raju-Kazimierz Dolny 13-15.09.2024

Śladami nadwarciańskiego bobra 29.09.2024

Bieszczadzkie anioły 03-06.10.2024

Mazurskie bezdroża 10-13.10.2024

Roztoczańskie zakamarki 08-10.11.2024

Andrzejki4x4 Party 30.11-01.12.2024

Azymutowe mikołajki 4x4 08.12.2024