Kalendarium imprez krajowych i zagranicznych AZYMUT 4X4

 

 

 

Jurajskie majowanie 09.05.2021

Majowa włóczęga 16.05.2021

Kryptonim Riese-góry Sowie 21-23.05.2021

Dzień dziecka w terenie 29-30.05.2021

Ukraina na lajcie 03-06. 06.2021

Śladami bobra-terenówką i kajakiem 12-13.06.2021

Akcja nawigacja (roadbook+pieczątki) 19.06.2021

Ukraina-magia połonin 26.06-02.07.2021

Bośnia i Hercegowina 04-10.07.2021

Albania na azymut 14-23.07.2021

Bośnia i Hercegowina 26.07-01.08.2021

Magia połonin Rumunia-Ukraina 04-10.08.2021

Ukraina na lajcie 12-15.08.2021