Kalendarium imprez krajowych i zagranicznych AZYMUT 4X4

 

 

 

Śladami Nadwarciańskiego bobra

Przegonić zimę- topienie marzanny

Akcja nawigacja-wiosna (roadbook+pieczątki)

Wiosenne manewry na Jurze

Jura-Bałtyk 29.04-03.05.2020

Jurajskie majowanie 11.05.2020

Kryptonim Riese-Tajemnice III Rzeszy 22-24.05.2020

Dzień dziecka w terenie 30-31.05.2020

Ukraina na lajcie 11-14.06.2020

American Off Road Party 26-28.06.2020

Bałkańskie wakacje Bośnia i Hercegowina 05-11.07.2020

Albania na Azymut 15-24.07.2020

Bałkańskie wakacje Bośnia i Hercegowina 27.07-02.08.2020

Magia Połonin - Ukraina i Rumunia 05-11.08.2020

Ukraina na lajcie 13-16.08.2020

Kryptonim Riese-Tajemnica III Rzeszy 04-06.09.2020

Góry Świętokrzyskie 11-13.09.2020