Kalendarium imprez krajowych i zagranicznych AZYMUT 4X4

 

 

 

West Side Expedition 15-22.07.2020

West Side Expedition 26.07-02.08.2020

Magia Połonin - Ukraina i Rumunia 05-11.08.2020

Ukraina na lajcie 13-16.08.2020

Jura Bałtyk 19-23.08.2020

Kryptonim Riese-Tajemnica III Rzeszy 04-06.09.2020

Góry Świętokrzyskie 11-13.09.2020

Śladami nadwarciańskiego bobra 20.09.2020

Akcja nawigacja (pieczątki) 26.09.2020

Kryptonim Riese-Tajemnica III Rzeszy 02-04.10.2020

Mazurskie bezdroża 15-18.10.2020

Halloween 4x4 party (pieczątki) 31.10.2020