Kalendarium imprez krajowych i zagranicznych AZYMUT 4×4

 

Zakochani w 4x4 12.02.2023

Włącz elektrownie (roadbook+pieczątki) 18.02.2023

Babski comber-Dzień Kobiet (roadbook i pieczątki) 04.03.2023

Śladami Nadwarciańskiego bobra 12.03.2023

Przeganiamy zimę-topienie marzanny 19.03.2023

W lessowym raju-Kazimierz Dolny 24-26.03.2023

Wiosenne manewry na Jurze 02.04.2023

Akcja nawigacja-wiosna (roadbook+pieczątki) 22.04.2023

Podlasie na wypasie-Suwalszczyzna 28.04-02.05.2023

Wschodnie bezdroża-Podlasie i Roztocze 03-07.05.2023

Jurajskie majowanie 14.05.2023

Kryptonim Riese-Tajemnice III Rzeszy 26-28.05.2023

Dzień dziecka w terenie 03-04.06.2023

Kaszubskie bezdroża 07-11.06.2023

Bieszczadzkie anioły 22-25.06.2023

Jura Bałtyk 28.06-02.07.2023

Podlasie na wypasie 05-09.07.2023

Letnie manewry na Jurze 14-16.07.2023

Bośnia i Hercegowina 21-28.07.2023

Czarnogóra 29.07-04.08.2023

Albania 05.08-15.08.2023

Macedonia i Grecja 17-26.08.2023

Góry Świętokrzyskie 01-03.09-2023

Kryptonim Riese-Tajemnice III Rzeszy 08-10.09.2023

Śladami Nadwarciańskiego bobra 17.09.2023

Akcja nawigacja (roadbook+pieczątki) 30.09.2023

Bieszczadzkie anioły 05-08.10.2023

Mazurskie bezdroża 12-15.10.2023

Halloween (roadbook+pieczątki) 28.10.2023

W lessowym raju-Kazimierz dolny 10-12.11.2023

Andrzejki-zlot 25-26.11.2023

Azymutowe mikołajki 4x4 03.12.2023