Kalendarium imprez krajowych i zagranicznych AZYMUT 4X4

 

 

Wiosna na Szlaku Orlich Gniazd 24.05.2020

Dzień dziecka w terenie 30-31.05.2020

Ukraina na lajcie 11-14.06.2020

Jura Bałtyk 01-05.07.2020

Albania na Azymut 15-24.07.2020

Bałkańskie wakacje Bośnia i Hercegowina 27.07-02.08.2020

Magia Połonin - Ukraina i Rumunia 05-11.08.2020

Jura Bałtyk 19-23.08.2020

Ukraina na lajcie 13-16.08.2020

Kryptonim Riese-Tajemnica III Rzeszy 04-06.09.2020

Góry Świętokrzyskie 11-13.09.2020

Śladami nadwarciańskiego bobra 20.09.2020

Akcja nawigacja (pieczątki) 26.09.2020

Kryptonim Riese-Tajemnica III Rzeszy 02-04.10.2020

Mazurskie bezdroża 15-18.10.2020

Halloween 4x4 party (pieczątki) 31.10.2020