WOŚP 2019 – relacja

SIE MA Kochani Off-roadowcy!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy połączyła miliony ludzi w celu pomagania. WOŚP to miłość do drugiego człowieka, która przepełnia nasze serca w dniu Finału, i nie tylko. Najpiękniejsza Orkiestra Świata nie może przestać grać…
W niedzielę, podczas VI Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP czuliśmy tę wyjątkową wspólnotę dusz. W tym szczególnym dniu połączyła nas nie tylko pasja, ale i cel, jakim jest pomaganie. Atmosfera była fantastyczna, a dookoła widać było uśmiechnięte twarze, uściski , słychać było dobre słowo…
Z całego serca, najpiękniej jak umiemy DZIĘKUJEMY ! Wam Wszystkim i każdemu z osobna <3

VI Śląską Integrację Terenową stworzył cały sztab wspaniałych ludzi, którym chcielibyśmy podziękować w sposób szczególny.
Ogromne podziękowania dla współorganizatorów VI ŚIT dla WOŚP – naszych przyjaciół z TRAWERSU – #KubaNekroKulik i #BastaBartek Piątkowski –pracować z Wami to czysta przyjemność.

Wielkie dzięki dla #ŁukaszMaletz – za nieocenioną pomoc, oprawę, nagłośnienie i czynne włączenie się w organizację. Dziękujemy pięknie naszym cudownym dziewczętom z Biura WOŚP – #MagdalenaKasprzak, #GosiaWiwi Piątkowska, #MartynaMały, #AnetaOtręba, #EdytaHadryś, #DorotaFolaron – stworzyłyście Dream Team, dzięki czemu w ciągu 1,5 godziny na trasę wyjechało prawie 250 załóg. Dziękujemy naszym kolegom: #ŁukaszSatanPiwosz Kasprzak, #PiotrSztajner, #BartoszZyzaZyzik, #JarekKamiński, #PawełKolman,
#MariuszKolman, #WojtekCzarnecki, #BartoszJędrak – dzięki Wam możliwe było „ogarnąć” organizacyjnie wszystkie załogi na trasie road-book’a, na Pustyni Siedleckiej i w Jura Parku. #CezaryHadryś, #PaulinaSłomian, #AniaKamińska – dziękujemy za wsparcie biura, co umożliwiło sprawną odprawę załóg. Nie sposób wymienić Wszystkich osób, którzy dobrym słowem i czynem wspierali organizację VI Śląskiej Integracji dla WOŚP- DZIĘKUJEMY!

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa, gdyby nie nasi Sponsorzy, którzy wsparli nas finansowo i poprzez przekazanie fantów na licytację – dzięki Wam impreza odbyła się i został pobity kolejny rekord finansowy dla WOŚP.

Dziękujemy za udostępnienie terenów #JuraparkBiskupice i Starostwu Powiatowemu w Częstochowie. Pięknie dziękujemy za Patronat Honorowy Pana Prezydenta #KrzysztofMatyjaszczyk oraz Patronat medialny #Terenwizja. Dziękujemy wspaniałym medykom z #FantomRatownictwoMedyczneOffRoad, na których zawsze można liczyć – dzięki Wam, jak zawsze, byliśmy spokojni o bezpieczeństwo uczestników. GRAMY BEZ FOCHA i mamy nadzieję, że mimo smutnych zdarzeń, najpiękniejsza orkiestra świata znów zagra off-roadowo w Częstochowie.
Kochani, wielka radość z niedzieli, wczoraj przemieniła się w wielki smutek…

Ś.P. Pan Prezydent Paweł Adamowicz był wolontariuszem WOŚP, człowiekiem dla którego dobro było wartością nadrzędną. Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi Pana Prezydenta #PawełAdamowicz oraz ze wszystkimi mieszkańcami miasta #Gdańsk.
Kochani, serca nam pękają… ale musimy pamiętać, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest naszym dobrem wspólnym, łączy ludzi, i nie możemy pozwolić, by przestała grać.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że od wielu lat gramy właśnie z Wami, a odgłosy silników naszych ukochanych aut, robią co roku większy hałas. Bądźmy razem w tych trudnych chwilach, a nic nas nie złamie!

Już nigdy nie będzie tak samo , ale grajmy razem do końca Świata i jeszcze jeden dzień… I miejmy nadzieję i wielką wiarę, że nasz ukochany Dyrygent- Jurek Owsiak do nas wróci.

SIE MA KOCHANI! I do zobaczenia za rok w Częstochowie!