Wiosenne manewry na Jurze 07.04.2024

Odkryjcie uroki Jury  podczas naszych niezwykłych wiosennych manewrów!  Razem z nami wyruszcie po fascynującą przygodę, podczas której zielone wzgórza, średniowieczne zamki i terenowe emocje sprawią, że stanie się ona niezapomniana.
Na naszej trasie zapewnimy Wam nie tylko wrażenia terenowe, ale również piękne widoki, kawę i pyszności pod gołym niebem oraz magiczne ognisko w wyjątkowym miejscu.
Wiosenne manewry to nie tylko off-road – to prawdziwa przygoda w rodzinnej atmosferze! Dlatego nie zapomnijcie o najmłodszych i przygotujcie się na świetną zabawę w towarzystwie innych entuzjastów off-roadu.
Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym off-road’owcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, z nami każdy znajdzie coś dla siebie!
Rozpocznij wiosnę pełną przygód i  poczuj pulsujący rytm off-roadowej przygody! Gorąco zapraszamy!

Wpisowe: 300 zł/załoga dwuosobowa- kierowca + pilot
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł
Dzieci 0 – 3 lat – bezpłatnie

Termin: 7 kwietnia 2024
Start: godz. 10:00 – okolice Częstochowy (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: 17.00

Zapewniamy:
– Legalną trasę,
– Opiekę organizatora,
– Kawę, herbatę i pyszności
– Pamiątkowe naklejki
– Gorący posiłek
– Doborowe towarzystwo

Wymagania:
– samochód z napędem 4×4 i reduktorem,
– radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej off-roadowy !

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru !

LIMIT ZAŁÓG: 12

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

UWAGA! Jeżeli  w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia nie otrzymasz potwierdzenia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli również tam nie ma informacji zwrotnej oznacza to, że formularz do nas nie dotarł. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny 608 035 471  lub mailowy biuro@azymut4x4.pl

 

REGULAMIN