Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 12.01.2020

Sie ma Kochani!
Już 12 stycznia 2020 r. ponownie zagra Najpiękniejsza Orkiestra Świata podczas 28 Finału. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że po raz kolejny będziemy mieli przyjemność spotkać się z Wami podczas VII Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP. Jesteśmy przekonani, że odgłosy silników naszych ukochanych terenówek znów zrobią wielki hałas, a Wasze piękne serca połączy wspólny cel, jakim jest pomaganie. Podczas 28 finału WOŚP będziemy zbierać pieniądze „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Cel wielki i jakże ważny. My już czujemy, jak w nasze żagle powiał WOŚP-owy wiatr, i razem z Wami nie tylko osiągniemy cel, ale i pobijemy kolejny rekord!

Wspólnie ze Sztabem Częstochowa serdecznie Was zapraszamy na „VII Śląską Integrację Terenową dla WOŚP”.
W dniu finału WOŚP, 12 stycznia 2020 r., spotkamy się, aby pozwiedzać z perspektywy bezdroży najpiękniejsze miejsca na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Przygotujemy dla Was legalną trasę, po której poprowadzi Was road-book. Będziecie mogli poszaleć na przygotowanych do tego terenach, a na zakończenie wylicytować atrakcyjne WOŚP – owe pamiątki. Zwieńczeniem aktywnego dnia tradycyjnie będzie uroczysty wjazd w częstochowskie Aleje na „Światełko do Nieba”.

Wszelkie zapytania i komentarze odnośnie imprezy prosimy pisać bezpośrednio w wydarzeniu na Facebooku lub proszę pisać na naszego maila biuro@azymut4x4.pl.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na VII Śląską Integrację Terenową dla WOŚP- gramy do końca świata i jeszcze jeden dzień! Cytując naszego Jurka: „Oj będzie się działo!”

 

 

Mamy dla Was kilka BARDZO WAŻNYCH informacji!

SIĘ MA KOCHANI!
 28 Finał WOŚP – ” zbliża się wielkimi krokami, dlatego też czas, aby przedstawić Wam harmonogram VII Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP w Częstochowie.
Startujemy w NIEDZIELĘ – 12 STYCZNIA 2020 r. z parkingu przy HALI SPORTOWEJ W CZĘSTOCHOWIE , ul. Żużlowa 4.

 9.30 -10.30  –   Zapisy w  Biurze VI Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP.
Road – book’i oraz materiały startowe będą wydawane przez organizatorów po dobrowolnej wpłacie do puszki WOŚP. Na starcie będzie można również odebrać zamówione koszulki oraz zakupić pamiątki-cegiełki 28 Finału WOŚP. Odprawa i wyjazd załóg na trasę, odbywać się będą na bieżąco, po indywidualnej odprawie, w miarę naszych możliwości.

10.00-11.30  – Wyjazd załóg na trasę Road-book’a.
Prowadzić Was będzie Road-book, który ukaże Wam piękne zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a następnie zaprowadzi do Jura Parku w Biskupicach.

13.00 -14.45 – Odcinki specjalne i zadania na terenie Jura Parku w Biskupicach.
Oprócz zabawy w terenie będzie można się posilić w barze Jura Parku. Pieniądze za posiłki trafiają w 100 % do WOŚP-owej puszki. UWAGA! Nie kupujcie kiełbasek! Dzięki naszemu sponsorowi – firmie MIDAS kiełbaski będą dostępne za wpłatę do puszki.

15.00 – 17.00 – licytacja pamiątek 26 Finału WOŚP.
Na licytacji będą m.in. koszulki i kubki z podpisem Jurka Owsiak, wielkie serce od WARIAT GARAGE z podpisami wielkich Gwiazd sportów motorowych i nie tylko!!!
Listę przedmiotów i usług, ufundowanych przez sponsorów, oraz pamiątek do wylicytowania, przedstawimy Wam w najbliższych dniach. Jeśli macie coś do przekazania na licytację, prosimy o kontakt.

17.30          – Wyjazd całej kolumny w kierunku centrum Częstochowy, na Plac Biegańskiego.

ok. 18.30    –  Uroczysty wjazd w Aleje NMP w Częstochowie

20.00          –  Światełko Do Nieba.

 DO ZOBACZENIA W CZĘSTOCHOWIE!

*Harmonogram może ulec niewielkim zmianom.


Podsumowując – w dniu 12 stycznia 2020 r., podczas VII ŚIT dla WOŚP wszystkie pieniądze trafiają do puszek Fundacji.
Serdecznie Was zapraszamy!