West Side Expedition 15-22.07.2020

 Z cyklu „cudze chwalicie, swego nie znacie” zapraszamy na naszą nową wycieczkę – West Side Expedition. Jak sama nazwa wskazuje tym razem będziemy zwiedzać z perspektywy bezdroży, zachodnie rubieże Polski.  Na trasie 8-dniowej wycieczki pokażemy Wam ciekawe miejsca, nie tylko off-roadowo, ale i widokowo, i historycznie. Wyruszymy z okolic Międzyrzecza, a po drodze odwiedzimy nie tylko bunkry, ale i piękne miejsca. Pokażemy Wam jak wygląda wysoczyzna morenowa, odwiedzimy XIX – wieczną twierdzę, miasto Słowian i Wikingów, przejedziemy się czołgiem i poszalejemy na poligonie … a co jeszcze na Was czeka, tego dowiecie się po przesłaniu zgłoszenia. Celem naszej wycieczki będzie przedstawienie ciekawostek i pokazanie piękna polskiej „ściany zachodniej”.  
Do pokonania mamy około 850 km. Z uwagi na wakacje i czas letni, noclegi i większość posiłków planujemy w formie biwakowej. 

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4. Trasa przygotowana jest tak, aby dla każdego znalazło się coś miłego. Pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.

Plan ramowy imprezy prześlemy zainteresowanym po otrzymaniu zgłoszenia.

Termin: 15.07.2020 r. – 22.07.2020 r.

Start: Międzyrzecz, Meta: Borne Sulinowo

Trasa: o charakterze turystycznym, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Wymagania:
– Auto 4×4,
– radio CB,
-wyposażenie biwakowe (namiot, śpiwory, materace lub maty, stolik, krzesełka, kuchenka turystyczna, pojemnik na wodę, naczynia itp.)
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej: liny, taśmy, szekle, wyciągarka (mogą się przydać).

Wpisowe: 1200 zł /dwuosobowa załoga – kierowca + pilot, każda dodatkowa osoba – 50 zł.

Min. Załóg- 4
Max. załóg – 10

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru !

Wpisowe obejmuje:
– przygotowanie legalnej trasy;
– opiekę organizatora;
– pamiątkowe naklejki ;
– 2 koszulki okolicznościowe;
– doborowe towarzystwo;
– wspaniałą zabawę.

Wpisowe nie obejmuje:
– paliwa,
– noclegów,
– wyżywienia,
– biletów wstępu,
– parkingów,
– ubezpieczenia.

W mailu zwrotnym wyślemy wysokość opłaty rezerwacyjnej oraz numer konta, na które należy ją wpłacić w celu wpisania na listę uczestników.
Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba załóg.
O udziale w imprezie decyduje kolejność wpłat opłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

    CZŁONKOWIE ZAŁOGI:

    REGULAMIN