Ukraina-magia połonin 26.06-02.07.2021

Serdecznie zapraszamy Was na wakacje w Karpatach. Potęga gór, stada dzikich koni, bajkowe krajobrazy – to wszystko czeka na Was na wyprawie „Magia połonin”.
Naszą przygodę zaczniemy na Ukrainie ciesząc oczy i duszę pięknem Gorganów i Beskidów Połonińskich.  Eksplorując najdziksze obszary górskie Europy dotrzemy do granicy z Rumunią, aby zakochać się w pieknej krainie, jaką jest Marmarosz.  Odwiedzimy  tam m.in. miejscowość  Sapanta, która słynie z „wesołego cmentarza” składającego się z kolorowych nagrobków,  prezentujących sceny z życia zmarłych mieszkańców tejże wioski.  Jest to jedyne takie miejsce na świecie.  Dowiecie się również dlaczego tak wiele mówi się o bramach maramorskich i  pokażemy Wam miejsca, gdzie wypatrywaliśmy Hobbitów… A co jeszcze czeka Was na wyprawie „ Magia połonin”-  przekonacie się sami.
Obiecujemy Wam przepiękne widoki, niezapomnianą przygodę, świetne towarzystwo i integrację pod gołym niebem. Pokażemy Wam Ukrainę i Rumunię naszymi oczami, poczujecie ich smak i zapach, pokochacie połoniny i będziecie chcieli na nie wracać.

Termin: 26.06.2021 r. – 02.07.2021 r.

Start: Krościenko k/ Ustrzyk Dolnych, Polska

Meta: Marmaros, Rumunia

Trasa: o charakterze turystycznym, krajoznawczo-widokowym, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4 i reduktorem. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami przewodnika.

Długość trasy: ok. 700 km na terenie  Rumunii i Ukrainy

Wymagania: PASZPORTY I ZIELONA KARTA! sprawne Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, solidne zaczepy, zalecane opony – MT, nastawienie na dobrą zabawę, wyposażenie biwakowe!
Mile widziany szpej: liny, taśmy, szekle, wyciągarka (mogą się przydać).

Wpisowe: 1400 zł/dwuosobowa załoga kierowca +pilot, każda dodatkowa osoba – 50 zł.

Min. załóg: 4
Max. załóg: 10

Jeśli nie masz terenówki – nic straconego – wypożyczymy  Ci w pełni wyposażonego  Nissana Patrola Y61.
W sprawie wypożyczenia 4×4 prosimy o kontakt: 608 035 343

Zapewniamy :
– pamiątkowe naklejki,
– koszulki okolicznościowe,
– wspaniałą przygodę i niesamowite widoki,
– doborowe towarzystwo,
– przygotowanie legalnej trasy,
– opiekę organizatora.

Wpisowe nie obejmuje:
– wyżywienia,
– noclegów,
– biletów wstępu,
– paliwa,
– ubezpieczenia.

W mailu zwrotnym wyślemy plan ramowy imprezy, niezbędne informacje, wysokość opłaty rezerwacyjnej oraz numer konta, na które należy ją wpłacić, w celu wpisania na listę uczestników. Opłata jest odejmowana od rozliczenia końcowego.
Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba załóg.
O udziale w imprezie decyduje kolejność wpłat opłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

    CZŁONKOWIE ZAŁOGI:

    REGULAMIN