Śląska Integracja Terenowa dla WOŚP 30.01.2022

SIE MA KOCHANI!
Piękną tradycją od wielu lat jest, że off-radowcy o wielkich sercach gromadzą się w Częstochowie podczas Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP.
Również podczas 30-go Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z radością zagramy dla okulistyki dziecięcej, a silniki naszych terenówek będą nam akompaniować. „Przejrzyj na oczy” i niech połączy nas pasja i pomaganie.
W dniu finału 30 stycznia 2022 r., spotykamy się w Częstochowie aby off-roadowo zagrać w najpiękniejszej Orkiestrze Świata. Przygotujemy dla Was legalną trasę, po której poprowadzi Was road-book. Ponadto, będziecie mogli poszaleć na przygotowanych do tego terenach, a na zakończenie wylicytować atrakcyjne WOŚP – owe pamiątki. Zwieńczeniem aktywnego dnia tradycyjnie będzie uroczysty wjazd w częstochowskie Aleje na „Światełko do Nieba”.

UWAGA! Podobnie, jak w czasach przed pandemią 😉 NIE MA określonego wpisowego, czy jakiejkolwiek opłaty za pakiet startowy. Każdy, kto zapisze się na imprezę, wrzuca do puszki tyle, ile uważa – na miejscu przy starcie lub do puszki wirtualnej. Natomiast, jak zawsze, będzie można zakupić różnego rodzaju „cegiełki”, takie jak: koszulki, kubki, monety itp. Oczywiście za zakup również wrzucacie pieniądze do puszki WOŚP.
Limit samochodów – 250!!!

LISTA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA!

Oficjalny harmonogram IX Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP w Częstochowie.

Załogi z NUMERAMI STARTOWYMI spotykają się w NIEDZIELĘ – 30 STYCZNIA 2022 r. na torze wyścigowym w Wyrazowie k/Częstochowy. Szczegóły, wstępną odprawę i współrzędne odcinków specjalnych wyślemy do załóg mailowo.

9.00 -10.30 – rejestracja zgłoszonych załóg w Biurze IX Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP.

Zestawy startowe będą wydawane przez organizatorów po dobrowolnej wpłacie do puszki WOŚP.

Wyjazd załóg na trasę odbywać się będzie na bieżąco, po indywidualnej odprawie, w miarę naszych możliwości.

09.00-11.00 – Wyjazd załóg na trasę Road-book’a.

Do pokonania na trasie road-book’a będą wyznaczone dwa odcinki specjalne. Na Pustyni Siedleckiej na uczestników będzie czekała pyszna grochówka. Będzie można ją degustować za dowolną wrzutkę do puszki WOŚP.

Od godziny 12.00 – zapraszamy wszystkich do Jura Parku w Biskupicach.

Oprócz zabawy w terenie będzie można się posilić w barze Jura Parku (odpłatnie) i ogrzać przy ognisku.

15.00 – 17.00 – licytacje pamiątek 30 Finału WOŚP i IX Śląskiej Integracji Terenowej

Na licytacji będą m.in. koszulki, szklane statuetki i kubki z podpisem Jurka Owsiak, wyciągarka, LED-BAR, cenne Vouchery i wiele innych atrakcyjnych fantów!

Listę przedmiotów i usług, ufundowanych przez darczyńców, oraz pamiątek do wylicytowania przedstawimy Wam w albumie w najbliższych dniach. Jeśli chcecie coś przekazać na licytację, prosimy o kontakt.

17.30 – Wyjazd całej kolumny w kierunku centrum Częstochowy, na Plac Biegańskiego.

ok. 18.30 – Uroczysty wjazd w Aleje NMP w Częstochowie

20.00 – Światełko Do Nieba.

DO ZOBACZENIA W CZĘSTOCHOWIE!

*Harmonogram może ulec niewielkim zmianom.