Przegonić Zimę – topimy Marzannę – 17.03.2019

Wystarczy już tej zimy – czas by utopić Marzannę… albo spalić, żeby zima nie wróciła. Dlatego też, jak co roku, serdecznie zapraszamy na zabawę „Przegonić zimę z Azymut 4×4 – topimy Marzannę”.
Proponujemy Wam rodzinną wycieczkę integracyjną po bezdrożach Jury. Głównym naszym celem będzie znalezienie odpowiedniego miejsca, by utopić lub spalić symboliczną Marzannę. Prosimy pięknie, aby Wasze dzieciaki przygotowały tradycyjne kukiełki z materiałów biodegradowalnych. Oczywiście dla wszystkich naszych wspaniałych twórców będą słodkie nagrody i dyplomy za najpiękniejszą Marzannę. W odpowiednim miejscu i stosownej porze wspólnie wygonimy zimę wyrzucając kukiełki do wody bądź ogniska. Dla rodziców poszukamy atrakcji terenowych, aby pożegnali zimę ubrudzonymi autami. Miejmy nadzieję, że aura nam będzie sprzyjać i nie zabraknie wody i błota. Przygodę naszą zakończymy tradycyjnym niedzielnym obiadem w restauracji.
Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje 608 035 471 „Malutka”

Termin – 17 marca 2019
Start: godz. 10:00
– okolice Częstochowy (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: ok. godz. 17:00

Zapewniamy:
– Legalną trasę,
– Opiekę organizatora,
– Kawę, herbatę i pyszności,
– Pamiątkowe naklejki,
– Gorący posiłek,
– Doborowe towarzystwo.

Wymagania:
– Auto 4×4,
– radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej off-roadowy!

UWAGA! Istnieje ryzyko zarysowania lakieru!

Wpisowe 200 zł/załoga , kierowca i pilot.
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł
Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie

LIMIT ZAŁÓG: 12

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

 

REGULAMIN