Przeganiamy zimę- topienie marzanny 17.03.2024

Wystarczy już tej zimy – czas by utopić pannę marzannę… albo spalić, żeby zima nie wróciła. Dlatego też, jak co roku, serdecznie zapraszamy na zabawę „Przegonić zimę z Azymut 4×4 – topimy marzannę”.
Proponujemy Wam rodzinną wycieczkę integracyjną po bezdrożach Jury Wieluńskiej. Głównym naszym celem będzie znalezienie odpowiedniego miejsca, by utopić lub spalić symboliczną lalkę. Prosimy pięknie, aby Wasze dzieciaki przygotowały tradycyjne kukiełki z materiałów biodegradowalnych. Oczywiście dla wszystkich naszych wspaniałych twórców będą słodkie nagrody i dyplomy za najpiękniejszą marzannę. W odpowiednim miejscu i stosownej porze wspólnie wygonimy zimę wyrzucając kukiełki do wody, bądź ogniska. Dla rodziców poszukamy atrakcji terenowych, aby pożegnali zimę ubrudzonymi autami. Miejmy nadzieję, że aura nam będzie sprzyjać i nie zabraknie wody i błota.
Serdecznie zapraszamy!

Termin : 17 marca 2024
Start: godz. 10:00 – Ważne Młyny
Zakończenie: ok. godz. 17:00

Wpisowe: 300 zł/ dwuosobowa załoga, kierowca + pilot.
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł
Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie

Zapewniamy:
– Legalną trasę,
– Opiekę organizatora,
– Kawę, herbatę i pyszności,
– Pamiątkowe naklejki,
– Gorący posiłek,
– Doborowe towarzystwo.

Wymagania:
– samochód z napędem 4×4 i reduktorem,
– radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej off-roadowy!

UWAGA! Istnieje ryzyko zarysowania lakieru!

LIMIT ZAŁÓG: 12

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.


UWAGA! Jeżeli  w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia nie otrzymasz potwierdzenia, prosimy o sprawdze
nie folderu SPAM. Jeśli również tam nie ma informacji zwrotnej oznacza to, że formularz do nas nie dotarł. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny 608 035 471  lub mailowy biuro@azymut4x4.pl

    CZŁONKOWIE ZAŁOGI:

    REGULAMIN