Mazurskie bezdroża 12-15.10.2023

Kraina Tysiąca Jezior Mazurskich – piękna i dzika w jesiennej scenerii. Z cyklu „cudze chwalicie, swego nie znacie”, zapraszamy Was na kolejną wyprawę bezdrożami, w poszukiwaniu przygód i z zamiarem zgłębienia historii tego właśnie regionu Polski. Na naszą bazę wybraliśmy okolice Giżycka, tak abyśmy mogli eksplorować każdego dnia inną stronę Mazur. Będziemy sycić nasze oczy krajobrazami nad Jeziorem Śniardwy, odwiedzimy Twierdzę Boyen, Wilczy Szaniec i bunkry Wermachtu – to tylko kilka atrakcji, które na Was czekają na Mazurach.
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4, tak tych rozpoczynających przygodę z terenówkami, jak i tych „od lat jeżdżących off-road”. Dołożymy wszelkich starań, aby na „Mazurskich bezdrożach” nie zabrakło wrażeń terenowych i nie tylko. Pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.

Plan ramowy imprezy oraz szczegóły wyprawy prześlemy zainteresowanym po otrzymaniu zgłoszenia.

Termin: 12 października 2023 r. – 15 października 2023 r.

Trasa: o charakterze turystycznym, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4x4i reduktorem. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem, zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Wymagania:
– samochód z napędem 4×4,
– radio CB,
– wyposażenie biwakowe (stolik, krzesełka, kuchenka turystyczna itp.)
– nastawienie na dobrą zabawę!

Mile widziany szpej: liny , taśmy , szekle, wyciągarka (mogą się przydać) oraz wyposażenie biwakowe – stolik, krzesełka, naczynia itp.

Koszt udziału: 1100 zł/załoga bez względu na ilość osób.

Min. załóg – 4
Max. załóg – 10

Wpisowe obejmuje:
– przygotowanie legalnej trasy i opiekę organizatora;
– pamiątkowe naklejki ;
– 2 koszulki okolicznościowe;
– doborowe towarzystwo;
– wspaniałą zabawę.

Wpisowe nie obejmuje:
– paliwa,
– noclegów,
– parkingów,
– wyżywienia,
– biletów wstępu,
– ubezpieczenia.

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowań lakieru!

W mailu zwrotnym wyślemy wysokość opłaty rezerwacyjnej oraz numer konta, na które należy ją wpłacić, w celu wpisania na listę uczestników. Opłata jest odejmowana od rozliczenia końcowego.
Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba załóg.
O udziale w imprezie decyduje kolejność wpłat opłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

    CZŁONKOWIE ZAŁOGI:

    REGULAMIN