Kaszubska przygoda 4×4 15-19.06.2022

Z cyklu „cudze chwalicie, swego nie znacie”, w długi weekend czerwcowy zapraszamy Was na Kaszuby.  Spotykamy się we środę wieczorem w okolicy Borów Tucholskich, aby zacząć  naszą przygodę integracją przy ognisku. W czwartek rano wyruszymy w niezwykłą podróż kaszubskimi bezdrożami.
Podczas naszej off-roadowej wędrówki pokażemy Wam absolutnie wyjątkowe miejsca, między innymi: muzeum rowerów, „odwrócony” dom i urokliwe jeziora. Wszystkiego Wam nie zdradzimy- przekonacie się sami, jak piękna jest to kraina. Celem naszej wycieczki będzie Morze Bałtyckie i odwiedziny na którejś z plaż. Noclegi i większość posiłków planujemy w formie biwakowej. 

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4, tak tych rozpoczynających przygodę z off-roadem, jak i tych „od lat jeżdżących off-road”. Trasa przygotowana jest tak, aby dla każdego znalazło się coś miłego. Pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.

Plan ramowy imprezy prześlemy zainteresowanym po otrzymaniu zgłoszenia.

Termin: 15.06.2022 r. – 19.06.2022 r.

 Trasa: o charakterze turystycznym i małym/średnim stopniu trudności, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4 i reduktorem. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem, zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Start: Bory Tucholskie
Meta: Morze Bałtyckie

Wymagania: sprawne Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, solidne zaczepy, zalecane opony AT, nastawienie na dobrą zabawę, wyposażenie biwakowe.
Mile widziany szpej: liny, taśmy, szekle, zblocze, trapy itp.

Wpisowe: 850 zł /dwuosobowa załoga – kierowca + pilot, każda dodatkowa osoba – 50 zł.

Min. Załóg: 4
Max. załóg: 10

Wpisowe obejmuje:
– przygotowanie legalnej trasy;
– opiekę organizatora;
– pamiątkowe naklejki ;
– 2 koszulki okolicznościowe;
– doborowe towarzystwo;
– wspaniałą zabawę.

Wpisowe nie obejmuje:
– paliwa,
– noclegów,
– wyżywienia,
– biletów wstępu,
– parkingów,
– ubezpieczenia.

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru !

W mailu zwrotnym wyślemy wysokość opłaty rezerwacyjnej oraz numer konta, na które należy ją wpłacić w celu wpisania na listę uczestników.
Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba załóg.
O udziale w imprezie decyduje kolejność wpłat opłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

 

REGULAMIN