Jesienne manewry na Jurze – 17.11.2019

Jesień na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to cudowne krajobrazy w kolorach czerwieni, złota i brązu, barwne rezerwaty przyrody oraz historia zamknięta w ruinach zamków. Kolejny raz zapraszamy Was na terenową wycieczkę w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Będziemy zwiedzać w kolumnie nasze ulubione miejsca, usytuowane wśród wspaniałych wzgórz i tajemniczych wapiennych ostańców. Nie zapomnimy również o atrakcjach off-roadowych, których jak na każdych naszych „manewrach” będzie pod dostatkiem. Trasa na pewno Was zaskoczy, ponieważ pokażemy Wam Jurę, jakiej nie znacie. Gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie pozytywnie zakręconych off-roadowców.
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów terenowych i SUV z napędem 4×4. Postaramy się, aby dla każdego było coś miłego – terenowego. Będzie przerwa na kawkę w plenerze i pyszny obiad w miłym miejscu. Impreza ma charakter rodzinny, dlatego zabierzcie ze sobą Wasze dzieciaki.

Termin – 17 listopada 2019 r.

Start: godz. 10:00, okolice Częstochowy  (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: godz. 17.00

Zapewniamy:

Legalną trasę,

– Opiekę organizatora,

– Kawę, herbatę i pyszności,

– Pamiątkowe naklejki,

– Gorący posiłek,

– Doborowe towarzystwo.

Wymagania:
– Auto 4×4,
–  radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
 Mile widziany szpej off-roadowy!
UWAGA! Istnieje ryzyko zarysowania lakieru!  


Wpisowe 200 zł/załoga , kierowca i pilot.

Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł

Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł

Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie

 

LIMIT ZAŁÓG: 12

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

 

REGULAMIN