Jesienne manewry na Jurze 06.11.2022

Jesień na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to cudowne krajobrazy w kolorach czerwieni, złota i brązu, barwne rezerwaty przyrody oraz historia zamknięta w ruinach zamków. Kolejny raz zapraszamy Was na terenową wycieczkę w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Będziemy zwiedzać w kolumnie nasze ulubione miejsca, usytuowane wśród wspaniałych wzgórz i tajemniczych, wapiennych ostańców. Nie zapomnimy również o atrakcjach off-roadowych, których jak na każdych naszych „manewrach”, będzie pod dostatkiem. Trasa na pewno Was zaskoczy, ponieważ pokażemy Wam Jurę, jakiej nie znacie. Gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie pozytywnie zakręconych off-roadowców.
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów terenowych i SUV z napędem 4×4. Postaramy się, aby dla każdego było coś miłego – terenowego. Będzie przerwa na kawkę w plenerze i pyszny obiad w miłym miejscu. Impreza ma charakter rodzinny, dlatego zabierzcie ze sobą Wasze dzieciaki.

Wpisowe: 300 zł/załoga dwuosobowa- kierowca + pilot
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł
Dzieci 0 – 3 lat – bezpłatnie

Termin: 6 listopada 2022
Start: godz. 10:00 – okolice Częstochowy (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: 17.00
Limit załóg: 12

Jeśli nie masz terenówki – nic straconego – wypożyczymy  Ci w pełni wyposażonego  Nissana Patrola Y61.
W sprawie wypożyczenia 4×4 prosimy o kontakt: 608 035 343

Trasa: o charakterze turystycznym, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Zapewniamy:
– Legalną trasę,
– Opiekę organizatora,
– Kawę, herbatę i pyszności
– Pamiątkowe naklejki
– Gorący posiłek
– Doborowe towarzystwo

Wymagania:
– samochód z napędem 4×4 i reduktorem,
– radio CB,
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej off-roadowy !

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru !

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

REGULAMIN