Dzień dziecka w terenie 03-04.06.2023

Serdecznie zapraszamy na imprezę off-roadową dla dzieci, małych i dużych, dla dziewczynek i chłopców, z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Dziecka. Proponujemy Wam, aby pierwszy weekend czerwca spędzić w terenie razem z AZYMUT 4×4. Zabierzemy Was w ciekawe off-roadowo i widokowo miejsca. Zadbamy również o atrakcje dla Waszych pociech, które przez te dwa dni będą celebrować swoje święto. Wyruszymy z nadwarciańskich okolic Częstochowy, odwiedzając po drodze wiele  wyjątkowych miejsc.
W ciągu dwóch dni mamy do pokonania około 160 km, głównie bezdrożami. Zabierzcie kalosze i kostiumy kąpielowe, bo mogą się przydać. Postaramy się, aby nie zabrakło błota i wody – czyli tego co off-roadowe dzieciaki lubią najbardziej. Ponieważ wiemy, jak nasi najmłodsi off-roadowcy lubią biwakowanie, a aura o tej porze  jest przyjazna, nocleg zaplanowaliśmy pod namiotem.
W tym roku czekają na Was nowości na trasie i SUPER niespodzianka dla dzieciaków.

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4, tak tych rozpoczynających przygodę z off-roadem, jak i doświadczonych off-roadowców.
Trasa przygotowana jest tak, aby dla każdego znalazło się coś miłego.

Szczegółowy harmonogram wyślemy zainteresowanym po zgłoszeniu mailowym.

Koszt udziału: 700 zł/ załoga bez względu na ilość osób

Termin: 03-04 czerwca 2023

Start i meta: Jura Wieluńska

Limit załóg: 12

Jeśli nie masz terenówki – nic straconego – wypożyczymy  Ci w pełni wyposażonego  Nissana Patrola Y61. W sprawie wypożyczenia 4×4 prosimy o kontakt: 608 035 343

Trasa: o charakterze turystycznym, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Wymagania:
– Auto 4×4 z reduktorem,
– radio CB,
– wyposażenie biwakowe: stolik i krzesełka turystyczne, namiot, śpiwory, karimaty itp.
– nastawienie na dobrą zabawę!
Mile widziany szpej: liny, taśmy, szekle, wyciągarka (mogą się przydać).

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru!

Wpisowe obejmuje:
– przygotowanie legalnej trasy i opiekę organizatora;
– pamiątkowe naklejki;
– 2 koszulki okolicznościowe;
– doborowe towarzystwo;
– wspaniałą zabawę.

Wpisowe nie obejmuje:
– paliwa,
– noclegu,
– wyżywienia,
– biletów wstępu,
– parkingów,
– ubezpieczenia.

Dodatkowe koszulki okolicznościowe – 70 zł/szt.

W mailu zwrotnym wyślemy wysokość opłaty rezerwacyjnej oraz numer konta, na które należy ją wpłacić w celu wpisania na listę uczestników.

Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba załóg.
O udziale w imprezie decyduje kolejność wpłat opłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.
UWAGA! Jeżeli  w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia nie otrzymasz potwierdzenia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli również tam nie ma informacji zwrotnej oznacza to, że formularz do nas nie dotarł. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny 608 035 471  lub mailowy biuro@azymut4x4.pl

 

REGULAMIN