Dzień dziecka w terenie – 01-02.06.2019

Serdecznie zapraszamy na imprezę off-roadową dla dzieci małych i dużych, dla dziewczynek i chłopców, z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Dziecka. Proponujemy Wam, aby ten czerwcowy weekend spędzić w terenie razem z AZYMUT 4×4.  Zabierzemy Was w ciekawe off-roadowo i widokowo  miejsca. Zadbamy  również o atrakcje dla Waszych pociech, które przez te dwa dni będą celebrować swoje święto . Wyruszymy z nadwarciańskich okolic Częstochowy, odwiedzając po drodze tor off-roadowy, Zoo Safari, i wiele innych wyjątkowych miejsc.
W ciągu dwóch dni mamy do pokonania  około 180 km, głównie bezdrożami.  Zabierzcie kalosze i kostiumy kąpielowe, bo mogą się przydać. Postaramy się, aby  nie zabrakło błota i wody – czyli tego co off-roadowe dzieciaki lubią najbardziej. Ponieważ wiemy,  jak nasi najmłodsi off-roadowcy lubią biwakowanie, a aura w czerwcu jest przyjazna,  nocleg zaplanowaliśmy pod namiotem.

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4, tak tych rozpoczynających przygodę z off-roadem, jak i doświadczonych off-roadowców. Trasa przygotowana jest tak, aby dla każdego znalazło się coś miłego.

Szczegółowy harmonogram wyślemy zainteresowanym po zgłoszeniu mailowym.

Koszt udziału: 500 zł dwuosobowa załoga, każda dodatkowa osoba 50 zł

Termin: 1-2 czerwca 2019

Start : Ważne Młyny; Meta: okolice Łodzi

Limit załóg: 10

Trasa : o charakterze turystycznym , drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Wymagania:

– Auto 4×4,

–  radio CB,

– wyposażenie biwakowe: stolik i krzesełka turystyczne, namiot, śpiwory, karimaty itp.

–  nastawienie na dobrą zabawę!

Mile widziany szpej: liny, taśmy, szekle, wyciągarka (mogą się przydać).

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru!

Wpisowe obejmuje:

– przygotowanie legalnej trasy i opiekę organizatora;

– pamiątkowe naklejki;

–  2 koszulki okolicznościowe;

– doborowe towarzystwo;

– wspaniałą zabawę.


Wpisowe nie obejmuje:

– paliwa,

– noclegu,

– wyżywienia,

– biletów wstępu do Zoo,

– parkingów,

– ubezpieczenia.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych nie wynikających z winy organizatora.

 

 

REGULAMIN