Bieszczadzkie anioły 05-08.01.2023

„…Anioły są wiecznie ulotne
Zwłaszcza te w Bieszczadach
Nas też czasami nosi
Po ich anielskich śladach…”

Zainspirowani słowami  piosenki SDM  zapraszamy Was serdecznie na wyprawę w piękne i wciąż dzikie Bieszczady w zimowej odsłonie. Poszukamy aniołów w przydrożnych kapliczkach,  zajrzymy w zakamarki starych cerkwi i poznamy technikę wypalania węgla drzewnego. Pobawimy się off-roadowo w legalnym terenie, odwiedzimy  miejsca z kultowego serialu „Wataha”, a wieczory spędzimy  śpiewając bieszczadzkie szlagiery. Będziemy zwiedzać nie tylko miejsca znane i lubiane, ale i te zupełnie nieoczywiste, a absolutnie warte zobaczenia.
Jedziemy bez pośpiechu, tak aby można było nacieszyć oczy bieszczadzkimi krajobrazami i wschodnim „folklorem”. Dodatkową atrakcją, którą Wam zaproponujemy będzie zjazd kajakiem z Wesołej Górki.
A jeśli będzie biało zabierzemy Was na kulig. 
Ze względu na zimową aurę noclegi planujemy w hotelu.
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4 i reduktorem, tak tych rozpoczynających przygodę z off-roadem,  jak i doświadczonych off-roadowców.  Podobnie, jak większość naszych imprez  wyprawa w Bieszczady ma charakter rodzinny, dlatego pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.

Plan ramowy imprezy prześlemy zainteresowanym po otrzymaniu zgłoszenia.

Termin: 05.01.2023 r. – 08.01.2023 r.

Start: Podkarpacie, okolice Ustrzyk Dolnych

Trasa: o charakterze turystycznym i średnim stopniu trudności, drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4 i reduktorem. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem, zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Wymagania: sprawne Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, solidne zaczepy, opony MT, nastawienie na dobrą zabawę, łańcuchy na koła.
Mile widziany szpej: liny, taśmy, szekle, wyciągarka (mogą się przydać).

Wpisowe: 1100 zł /załoga bez względu na ilość osób 

Min. Załóg: 4
Max. załóg: 10

Wpisowe obejmuje:
– przygotowanie legalnej trasy;
– opiekę organizatora;
– pamiątkowe naklejki ;
– 2 koszulki okolicznościowe;
– doborowe towarzystwo;
– wspaniałą zabawę.

Wpisowe nie obejmuje:
– paliwa,
– noclegów,
– wyżywienia,
– biletów wstępu,
– parkingów,
– ubezpieczenia.
Dodatkowe koszulki okolicznościowe – 65 zł/szt.

UWAGA! Istnieje możliwość zarysowania lakieru !

W mailu zwrotnym wyślemy wysokość opłaty rezerwacyjnej oraz numer konta, na które należy ją wpłacić w celu wpisania na listę uczestników.
Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba załóg.
O udziale w imprezie decyduje kolejność wpłat opłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.

UWAGA! Jeżeli  w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia nie otrzymasz potwierdzenia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli również tam nie ma informacji zwrotnej oznacza to, że formularz do nas nie dotarł. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny 608 035 471  lub mailowy biuro@azymut4x4.pl

    CZŁONKOWIE ZAŁOGI:

    REGULAMIN